Aparātu procedūras sejai un ķermenim

Veidojiet figūru bez plastiskām operācijām!

ČETRAS PROCEDŪRAS VIENĀ JŪSU VESELĪBAI, SKAISTUMAM UN LABSAJŪTAI

Mya unikāla patentēta kosmetoloģiskā metode ar kuras palīdzību Jūs ietaupīsiet laiku un stundas laikā, iegūsiet četru dažādu kosmetoloģijas metožu iedarbību apvienojumu vienā!

„Mya” veiks ķermeņa modelēšanas un notievēšanas procedūru, celulīta ārstēšanu, izmantojot īpašus elektrodus un plātnes ultraskaņai un elektrostimulācijai, ar speciāliem Itālijā ražotiem gēliem (tonizēšanai, notievēšanai vai celulīta ārstēšanai), procedūra tiks veikta saudzīgā un Jums patīkamā veidā. Efektīvas un precīzas aparāta iedarbības rezultātā uzlabosies limfas un venozā cirkulācija, notiks limfodrenāža un ādas vispārēja tonizēšana.

„Mya” nodrošinās ādas tonusu un elasticitāti, pateicoties dziļai un delikātai iedarbībai uz visām muskuļu un audu šķiedrām, kuras kļūst gludākas un kompaktākas.

Ir dažādas metodes kā cīnīties ar celulītu un lieko svaru, kuras aizņem gan laiku, gan prasa noteiktas piepūles rezultāta īstenošanai (diētas, treniņi u.c.)

Mēneša laikā iegūsiet tādus pašus rezultātus kā fiziski trenējoties gadiem.

 • Cena 53.00
 • Atlaide abonementam 5 reizēm 120 EUR
 • Atlaide abonementam 10 reizēm 210 EUR

Procedūra sejai

Sejai ar elektrostimulācijas palīdzību, procedūra ir arī kā fitness sejai, vienas minūtes, laikā veicot 5000 impulsus ar 16 elektrodiem, iedarbojas uz sejas ovālu, limfodrenāžu , tonizē vāju sejas muskulatūru , mazina mīmikas krunciņas, kakla un dekoltē zonas krunciņas. Pēc šis procedūras tiek veikta fotobiomodulācija sejai, kas uzlabo ādas stāvokli. Procedūru ilgums 1 stunda ieskaitot fotobiomodulāciju. Tā ir elektrostimulācija sejai ar unikālo kosmetoloģijas aparātu MYA ir inovatīva un ļoti efektīva procedūra sejas, kakla muskuļiem un ādai. Šī metode pateicoties impulsu iedarbībai palīdz paaugstināt muskuļu tonusu, veicina ādas stāvokļa uzlabošanos, mīmikas grumbu mazināšanos, tūsku mazināšanos, uzlabojot, ādas toni. Notiek stimulēšana kolagēns un elastīns stiprina un atjauno ādas elastību. Veicina dziļās muskulatūras tonusa uzlabošanos, sejas ovāla korekciju detoksikāciju, grumbu samazināšanos, ādas elastības paaugstināšanos, sejas ovāla uzlabošanos. Pateicoties biostimulācijai tiek nodrošināts sejas ovāla liftings, uz sejas un kakla tiek uzlikti elektrodi, biostimulācijas sistēmā iekļauti sešpadsmit elektrodi, kuri darbojas aktivizējot sejas , kakla muskuļus. Jums nevajadzēs vingrināties spoguļa priekšā muskuļi strādās pateicoties šiem impulsiem.

 • Procedūras cena 28 EUR

Elektroporācijas procedūra, veicot ar Mya aparātu

Jums pilnīgi nesāpīga veidā ievada ādas dziļajos slāņos ārstnieciskos un kosmētiskos līdzekļus.

Elektroporāciju sejai vai ķermenim, kas ir alternatīva mezoterapijai tikai bez adatām tāpēc pilnīgi droša. Procedūra ir zinātniski izstrādāta, revolucionāra metode, kuras laikā ar augstas frekvences un īsu dažāda sprieguma elektrisko impulsu palīdzību dziļos ādas slāņos tiek ievadīti ārstnieciskie un kosmētiskie līdzekļi.

Procedūrai tiek izmantoti efektīvi kosmētiskie līdzekļi Activia 40, kuras sastāvā ir arī hialuronskābe.

Elektroporāciju izmanto kosmetoloģisko un estētisko problēmu risināšanai - ādas atjaunošanai, mīmikas krunciņu mazināšanai, ādas tonusa uzlabošanai, sejas ovāla veidošanai, tumšo loku samazināšanai zem acīm.

Ķermenim – silueta veidošanai, celulīta samazināšanai, ādas tonusa uzlabošanai. Tā ir neinvazīva (bez injekcijām) metode, alternatīva mezoterapijai.

Elektrisko impulsu elektroporācijas aparāts iedarbojas tieši uz šūnu membrānu, ādā atveras kanāli, pa kuriem tiek ievadīti ļoti kvalitatīvi un efektīvi līdzekļi, kuri viegli iekļūst ādā un zemādas šūnās.

Elektroporācijas priekšrocības - tā ir droša, nesāpīga netiek veiktas injekcijas, tātad netraumē ādu, nav asinsizplūdumu, tūsku nav infekcijas riska.

Efektivitāte jūtama jau pēc pirmajām procedūrām. Metodikai ir plašas pielietošanas iespējas veikt procedūras gan sejai, kaklam, dekoltē zonai, gan ķermenim problēmu zonām.

Kontridikācijas - grūtniecība, kardiostimulatori, metāla protēzes, ādas slimības, audu jaunveidojumi.

 • Procedūras cena 68.00 EUR

 

JEI - aparāts, kurš ir spējīgs uzlabot sejas un ķermeņa ādas stāvokli, izmantojot divas mūsdienīgas metodes:

 • BioMi: ārstniecības preparātu molekulu un aktīvo vielu jonu pārnešana
 • Infrasarkanā starojuma, kas veic bioloģisku iedarbību uz audiem.

BioMi: molekulu un aktīvo vielu jonu pārnešana.

BioMI ir saīsinājums, un tas nozīmē „molekulu un aktīvo vielu jonu bioloģisko pārnešanu”. Šī kosmetoloģijas metode izmanto organisma dabīgos bioķīmiskos procesus, kuri notiek audu epidermālās ragvielas slāņa līmenī, un tiek veiktas nelielas atgriezeniskas struktūrālas izmaiņas, kuras ļauj labāk asimilēt preparātu Activa40 aktīvās vielas.

BioMI metodē mijas divu impulsu veidu strāvas: pirmā – īsi, bet intensīvi impulsi, kuri atvieglo ārstniecības preparātu molekulu iekļūšanu audos; otrā – samērā gari impulsi ar mazāku intensitāti, kuri atvieglo jonu iekļūšanu audos. Impulsu atkārtošanās ar pieaugošu intensitāti notiek cikliski.

Fotobiomodulācija ir īpašs audu šūnu stimulācijas veids, ādas novecošanās profilaksei saules starojuma iedarbībā.

Infrasarkanie stari, ko ģenerē JEI, ir ar 870 nm frekvenci, tie stimulē šūnu bioloģisko reakciju, izraisot tajās virkni bioloģisku procesu, kuri ir spējīgi palēnināt ādas novīšanu. Aparāta JEI novitāte ir tāda, ka tā izstarotājs darbojas ar šķidriem kristāliem, pateicoties kuriem, viss aparāta ārstnieciskais spēks tiek koncentrēts uz nelielu laukumu,savukārt,tas palīdz ārstēt ķermeņa vietas, kuras atrodas jebkurā leņķī attiecībā pret krītošiem stariem un stimulēt ādas fotoreceptorus.

Fotobiomodulācija nesakarsē ādu, ir nesāpīga, un ir pielietojama jebkuram ādas foto tipam.

Pozitīvie rezultāti:

 • epidermā notiek intensīva šūnu atjaunošanās
 • fibroblastos palielinās kolagēna izstrādāšana
 • uzlabojas ādas slāņa struktūra
 • samazinās sīko grumbu daudzums
 • paaugstinās audu tonuss

 

Daudzkanālu elektrostimulācijas procedūras ar aparātu «Mya»

 • „Mya” ir unikāls aparāts ar patentētu tehnoloģiju pasaules kosmetoloģijas tirgū, kas izmanto ultraskaņas un elektrostimulācijas enerģiju vienlaikus no viena starošanas avota.
 • „Mya” ir ķermeņa modelēšana un apkārtmēra mazināšana patīkamā un saudzīgā veidā.
 • „Mya” ir limfadrenāža un elektrolipolize, hemolimfatiskās cirkulācijas uzlabošana, notievēšana un organisma nostiprināšana.
 • „Mya” nodrošina tonusu, pateicoties dziļai un saudzīgai iedarbībai uz visiem audu un muskuļu fascijām, kuri paliek gludi un kompakti. Bet āda paliek jaunāka, elastīgāka un tvirtāka.

Ultraskaņas iedarbības rezultāts ir vietējais terma vai mikro mehāniskie efekti, pateicoties kuriem audu celulīta struktūras komponenti tiek iznīcināti, kā arī adipocītu membrānas paliek vājākas. Tiek veikta audu masāža un lokāla siltuma ražošana, ka ari ultraskaņa veic vaskularizācijas procesa uzlabošanu (vai jaunu asinsvadu izveidošanos) radot molekulāro izjaukšanas procesu un līdz ar to celulīta mezglu iznicināšanu.

Aparāts „Mya” iekļauj 26 programmas sejai un ķermenim. Programmās ir ļoti efektīvas, neinvazīvas un personificētas metodikas, kuras nodrošina veselību un skaistumu. Bio impedances nomērīšanas testa funkcijas ļauj veikt maksimāli individuālas procedūras ar kuru palīdzību var panākt gaidāmo efektu.